| Lery a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care sunt sau au fost recent pa Padis cum e vremea cam cat e maxima sau cat e minima.Eu merg cu familia duminica asta si totusi daca va fi frig si ploua nu va fi asa frumos.Am cautat pe internet vremea padis dar toate site-urile erau diferite deci nu vreau sa va luati de pe net.

1 răspuns:
| Gabriela_Magda_1993 a răspuns:

Stai linistita ca am ajuns chiar azi din Paris acasa si sa stii ca sunt vreo zece 12 grade si e putina ploaie dar nu te speria ca e gen ploaie de vara si trece rapit ok funda