| anonim_4396 a întrebat:

vremea de pe net se poate schimba? Adica eu peste 5 zile as vrea sa merg in vacanta, iar acolo scrie ca v-a ploua si ca va fi frig.

Răspuns Câştigător
| albonifiras06 a răspuns:

Da, se intampla chiar des. Mi s-a intamplat asta o data, dar cu o zi inainte acuratetea ar trebui sa fie destul de mare. Fii atent si la sansele de precipitatii si la RealFeel (cum se simte)!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se poate schimba.In functie de vremea de afara.

| neutrino a răspuns:

Da, se poate schimba, poate fi cod galben!

| K0sti a răspuns:

Am si eu o intrebare, vremea de pe net se poate schimba?
Cap aveti, minte va mai trebuie! Stupid question!

| darrio2007 a răspuns (pentru K0sti):

Atat il duce mansarda.Lipsă de logică.

| K0sti a răspuns (pentru darrio2007):

Prea de tot...

| Fumiko a răspuns:

Da se schimba, chiar si cea de maine se poate schimba.De acea nu e prea bine sa te iei 100% dupa net. Sper ca te-am ajutat.