| Shisuii a întrebat:

mi-am luat recent telefonul Allview P7 SEON, si vreau sa imi cumpar folie de sticla pentru el, am cautat prin tot orasul, si pe toate site-urile de internet. si nu gasesc niciunde, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Deocamdată NU este Folie de protecţie/sticlă securizată Tempered glass pentru acest model de telefon sad

Eventual, este ceva similar - vezi linkul :
https://smartprotection.ro/produs/folie-de-protectie-allview-p7-seon/

Toate cele bune!

1 răspuns:
| kanechy a răspuns:

Nu s-au creat inca genul ala de folii pentru marca de telefon pe care o ai deoarece este o marca romaneasca dar o sa apara cel mai probabil.