| katalinakarina a întrebat:

Buna . am o intrebare pentru jucatorii de farmerama . daca nu platesc bani ca sa-mi faca ala reclama prin piata , voi avea clienti ? si cum fac experienta in afara sa vand ceva ? vreau si eu (asta daca vreti ) mai multe detalii despre joc ... va multumesc nespus

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jucat si eu farmerama.este mai mult o pierdere de timp.am ajuns la nivelul 67. si nu am avut nici-un avantaj rolling on the floor

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Da,vei avea clienti dar mai putini si iti pui animale si aduni cand e gata,la fel si cu legumele, de la arbori, de la cadourile care ti le trimit prietenii...

| yulymcl a răspuns:

Da Vei avea clienti

| yulymcl a răspuns:

Ia id Meu de mess :codrescuyuly am lv 75 si cred ca am destula experienta si te pot ajuta in unele domeniii
Funda:X

| Ainur a răspuns:

Da o sa ai da o sa primesti regulat vreo 4 3 pe zi plz fudabig grin