| nuamnuvreau a întrebat:

Am o nasa super, desi e cu ani mai mare, ne inteleg ca cele mai bune prietene.Acum e marti, ieri seara am primit pe mess anuntul ca va veni duminica pe la mine, sa ma vada si sa stam de vorba...Credeti-ma sunt in panica de idei, nu stiu ce as putea sa fac cu ea, sa nu ne plictisim, in afara de vorba... Ea e din Bucuresti, eu din Medgidia, ne vedem o data sau de doua ori pe an, cand vine la Constanta...Astept toate ideile voastre de activitati, afara sau in casa.As vrea, daca se poate, sa-mi dati si niste idei de gustari, ca doar avem nevoie si de ceva de rontait...

Răspuns Câştigător
| Livianananana a răspuns:

Jucati carti, cititi reviste, jucati-va la calculator, iesiti in oras, gatiti ceva impreuna!

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ce ar fi sa va plimbati pe faleza prin fata Cazinoului, sa luati masa in portul vechi la On Plonje si apoi prin piata Ovidiu ajungeti iar in centru si cine stie poate mergeti la un film

| maryana5 a răspuns:

Paih daca zici ca te intelegi super bine cu ea...inseamna ca sigur o sa-i placa sa se distreze cu tine...
in primul rand serveste-ti invitatii cu prajituri si suc.nu uita de fursecuri big grin
in al doilea rand: vezi-i si tu disppozitia... poate nasei tale nu vrea sa iasa...atunci puteti sa jucati carti sau remi big grin pe porunci devil
daca accepta sa iasa...incearca sa-i mai arati si tu ce s-a mai schimbat prin jur... din moment ce ea nu locuieste in oras cu tine... tu o sa fi ghidul ei big grin
arata-i imprejurimile... vorbiti de una de alta...sau mai bine duceti-va la carnaval! la constanta sunt multe carnavaluri big grin.
distractie placuta big grin
xoxo, mary peace sign

| Dan a răspuns:

Mergi cu ea in parc.

| w1zz a răspuns:

Calmeazate respira nu te te omoara imeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu insati caci vei fi mai de apreciat si nu mai cauta chestii artificiale sa te scoti.