| TraficantaDeFunde a întrebat:

A venit vara si nu prea stiu ce sa fac cu prietenele, de obicei stam putin afara ca ne plictisim! Aveti ceva idei ce am putea face? Funda pentru cele mai bune!

5 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Desi nu iti recomand, noi ne intrecem la prostii cum ar fi berea, tigarile, comentam pozele de pe facebook, ne povestim tot felul de intamplari, facem glume, iesim la o terasa, ne plimbam cu bicicleta etc. De exemplu in ultima zi de scoala ne-a lasat sa ne ducem acasa, noi nu am spus parintilor, ne-am urcat intr-un autobuz si am plecat intr-un sat din apropiere, in care am cautat sa stam la o masa si sa facem ce ti-am mai spus. E foarte riscant, unul din parinti a aflat si tot o suna pe una din prietene sa vina acasa, iar urmatorul autobuz era peste 1 ora si ceva, asa ca ne-am urcat intr-o ocazie. Ma rog, eram multe de ne-am permis asta. Cum ti-am spus e riscant asta, dar cred ca ai ce selectiona bun din ceea ce ti-am spus. In general totul vine de la sine.winking

Răspuns utilizator avertizat
| DyNo a răspuns:

Iesiti in oras, distrativa, duceti-va pe la discoteca, la un biliard sau alte jocuri de acest gen, aveti ce sa faceti. Bafta!
Funda?

| daassh a răspuns:

Carti,jocuri impreuna fazan, etc
Succes!