| anonim_4396 a întrebat:

Am o oferta de Samsung galaxy s4 Active ...la 200euro + 1 milion...cam 10 milioane.
Dar, are o singura problema!? Nu are eticheta de original in spatele bateriei. Am inteles ca este "ciordit" din fabrica?
Se merita!?

FunDa!

Răspuns Câştigător
| bogboy101 a răspuns:

Da normal daca e impecabil cu cutie si acc si fara dar cu acc si e impecabil se merita.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Am o oferta de Samsung galaxy s4 Active ...la 200euro + 1 milion...cam 10 milioane."

"Dar, are o singura problema!? Nu are eticheta de original in spatele bateriei."

Frate aici nu promovam furturi ori cal ai tu de vanzare ori cal ei de la ala este numai treaba ta.