| Pauuuuul a întrebat:

Am primit o oferta de un Samsung Galaxy S3 nou nout, sigilat cu 15 milioane si mi se pare foarte ieftin. Problema este ca nu sunt sigur daca e original. Cum imi dau seama daca e original sau e replica? As vrea putin mai detaliat.

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Stai liniştit, este original.
Pe eMag costă 1.799.
Dacă zici că e sigilat, în mod clar este achiziţionat de la Orange, Vodafone sau Cosmote.
Nu trebuie să ai îndoieli.
Pa-pa.

| Pauuuuul explică (pentru Hydrangeaceae):

Problema este ca nu e de la vreun magazin, e de la un baiat. Si de asta nu sunt sigur.

| MHems a răspuns:

Toate fake-urile au probleme de soft...