| DamnDude a întrebat:

Am o problema, am piciorul in ghips (normal as fi bucuros ca scap de scoala) e plictisitor sa stau acasa asa, nu prea stiu ce sa fac. Aveti idei despre lucruri pe care as putea sa le fac?

Răspuns Câştigător
| Katts a răspuns:

Stiu ce simti cu piciorul(l-am avut si eu)e foarte plictisitor.gasesteti o pozitie buna pe scaunul de la calculator sau ia-ti leptopul dowlandeaza un joc interesant si joacatae sau un serial(Prison Break, True Blood)Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ai face numai sa nu il rupi si pe celalalt!

| sautean14 a răspuns:

Pai e usor ia-ti un Metin2steel(e privat si e frumos)daca ati plac aventurile ia-ti Left4Dead2(e si cu zm)Daca ati plac jocurile shutter ia-ti un CallOfDuty2(daca ai pc bun ia-ti Modern Warfare 3)Funda? Eu asa ma distrez cand sunt bolnav

| Stoian_Stoian_Alex_1984 a răspuns:

1 ai putea sa asculti muzica
2ai putea sa te joci pe (calculator-laptop)