| madalicious a întrebat:

Buna`!

Am o problema cam nasoala. Nu reusesc sa ma bronzez pe picioare, nici macar dupa 5 ore petrecute intinsa la soare, devin putin rosie, si dupa dus se duce si rosul acela, in loc sa ia culoarea specifica bronzului.

Deci va rog dati-mi un sfat, ce pot face pentru a reusi sa ma bronzez cat mai intens pe picioare?
Ca in poze ies bronzata de la bazin in sus si pe picioare rosie, si arata ca naiba.straight face

Ce pot folosi?

In cazul in care nu reusesc sa ma bronzez pe picioare ce autobronzant as putea folosi? Dar unul bun va rog.happy

P. s. Fara luat la misto. straight face

Răspuns Câştigător
| koool a răspuns:

Cu ulei de masline te bronzezi mai repede!

Te bronzezi mai repede si bronzul este foarte frumos. Dar, nu il folosi in primele zile. In primele zile foloseste doar crema de protectie si dupa ce ai prins putin bronz peste crema de protectie poti sa te dai si cu ulei de masline.

Niciodata sa nu renunti la crema de protectie.

dunda?

11 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cel mai frumos bronz il ai atunci cand folosesti ulei de masline.Eu mereu aplic putin pe toata pielea si daca stau 5 ore dupa cum ai zis tu diferenta este mare, fata de cum eram inainte(eu stau cam 3-4 ore). De cand am aflat de el in fiecare vara il folosesc sa ma bronzez mai bine tongue. Incearca cu incredere. Te-am :* byee

| madalinutza a răspuns:

Bunahappy
cu orice ulei de bronzat care contine ulei de masline
te masezi bine pe picioare si pe tot corpul si stai putin la bronzat la soare.
eu asa m-am bronzathappy
dar sa ai la tine si crema protectoare de soare
succes big hug

| Deeiu a răspuns:

Cu ulei de mazline ai incercat?
stiam ca ofera un bronz uniform si in acelasi timp sanatos...

| denisa_4116 a răspuns:

Ceau! pai puneti unt sau puneti ulei pentru plaja sau cauta pe internet autobronzante pa sau la solar depinde cati ani ai

| Denisa a răspuns:

Vreau sa aflu si eusad Eu ma bronzez peste tot dar ma inrosesc la fatacrying

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Autobronzant de la garnierbatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Damian a răspuns:

Ulei de bronzat

| verypanda a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun ca nu stiu, dar eu cand am mers la strand m-am bronzat si la picioare, dar m-am si ars un pic.

| Noir a răspuns:

Http://frumusete.ele.ro/......a6689.html
Sper ca te-am ajutat;)

| c0rinutza a răspuns:

Te pti bronza daca te dai cu ulei de masline

Întrebări recente