| GiuliaTamas a întrebat:

Buna am o problema cu messenger'u cand ma loghez imi scriu idu si parola dar la parola zice ca nu este buna dar stiu foarte foarte bine ca parola pe care o stiu eu ii buna ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimba-ti id-ul. Poate il stie si altcineva.

| marrr a răspuns:

Mi s-a intamplat. Reinstaleaza-ti messengerul. Daca nu merge inseamna ca altcienva ti-a schimbat parola.

| Asdgjkjgs a răspuns:

Poate ti-a schimbat cineva parola.big grin

| ~p!$iii~ a răspuns:

Ai grija poate cineva ti'a schimbat parolahappy Si evident tu o stii pe cea veche de asta nu te lasa sa te lochezihappy Fa-ti alt id, si ai grija pe viitor in cine iti pui increderea, sau cat de simpla e parola, poate cineva ti'a spart'owhistling

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Scrie-o de mai multe ori. daca nu merge inseamna ca cineva ti-o stie si ti-a schimbat-o! Bafta!

| bubulikutza a răspuns:

Nu stiu cum te pot ajuta dar iti recomand un nou id. Cred ca nimeni nu it poate da o explicatie f.clara,dar astepta pana mai multi iti vor raspunde

| Daniella13 a răspuns:

Ori ti-a schimbat cineva parola, sau daca nu, cateodata iti mai da eroare. e de la mess si dupa 24 de ore aprox. o sa-si revina. Sau poti reinstala messu.