| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune de ce nu pot sa ma loghez pe Facebook cu toate ca imi scriu mailul corect si parola dar imi zice ca ceva ne e corect si am cerut alta parola de la ei si tot nu imi merge. Astept orice raspuns care m-ar putea ajuta. Multumesc.

3 răspunsuri:
| aly17allina a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si in cazul meu a fost ca imi scriam adresa de mess si.com in loc de.ro.Ex:romania_0@yahoo.com si in loc de acel com trebuia sa scriu ro ...Scrie-ti din nou adresa si @yahoo.ro si vezi daca iti mai cere a doua oara parola.In caz ca e de la asta, funda?

| Derp a răspuns (pentru aly17allina):

Se pare ca nu merge nici asa oricum mersi de raspuns.

| aly17allina a răspuns (pentru Derp):

Nu ai pentru cehappy