| Wihaela a întrebat:

am o problema mai veche a parlui.am matreata si mi se unge foarte repede.ma spal ca heden soldans anti-matreata. ce sampot sa folosesc ca sa nu mai am matreata, dar si sa nu mi se mai unga parul atat de repede? dau funda > :* merci mult

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Mai bine folosesti un sampon de la farmacie[acelea nu au detergenti in el, ca alte sampoane de pe piata]. eu am fost la farmacie si i-am zis ca doresc un sampon pentru parul gras[mi se ingrasa foarte tare parul], iar ea mi-a da de la himalaya [herbals] pentru par gras, si e destul de bun si nici nu cost chiar atat de scump 16, 67 lei

2 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Eu am folosit Clear si am scapat de matreata!

| frumoasa22 a răspuns:

Ca sa scapi de matreata cand te limpezesti pui putin otet va merge iti jur pe ce vrei la mine a mers si spalate cu clear si parul se unge repede din cauza ca stai mereu cu mana in el mana ta transpira iar tu cand bagi mana in el toata transpiratia si pune pe par te sfatuiesc sa te duci la farmacie si sa cer ceva pentru problema cu unsul parului sper ca ti-am fost de folos

Întrebări recente