| DouaPuncteIcs a întrebat:

Ce sa fac sa nu mi se mai ingrase parul asa repede?
Si sa nu mai am matreata ma spal si cu wash&go anti matreata am avut si altele dar abia asta daca da cateva roade...
Funda

4 răspunsuri:
| private09love a răspuns:

Buna!

Si al meu se ingrasa foarte repede, il spal azi si maine ii oribil :(. Am incercat tot felul de sampoane da nu au dat nici un rezultat. Iar pentru matreata incearca sa te clatesti bine bine dupa ce te speli sau incearca sampon Nizoral.

http://www.pcfarm.ro/produs/2439/NIZORAL-sampo

| Piiink a răspuns:

Poii tine parul strans ca sa nu se mai ingrase si ca sa sacpii de matreata spalate cu un singur sanpone nu le amestekawinking si inkerca sa te speli de 2 ori pe cap la fiecare baie tongue pana sacpi de matreata big grin si nu uita sa te caltesti bine :X

Fundita?batting eyelashes

| Coccco a răspuns:

Incearca head&shoulders pentru ea.
este foarte bun.
si eu il folosesc:*.
Fundaa]

| addryannaa a răspuns:

In primul rand spalate mai des pe par.la 2-3 zile asa.sh nu mai schimba sampoanele spalate cu unul...sh il leg cu matreata nu te mai da cu asa de multha spuma...eu asa am facuthappy