| мἷђᾄἔłᾄ a întrebat:

Am o rugăminte. Cine ştie cât costă să îmi repar touchscreen'ul la Samsung Gt-S 5230? NU are garanţie sad. Văă rog, e urgent! FUNDĂ. Mulţumesc.

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

La toate costa cam la fel. Eu la LG am dat 90 de lei ca era in perioada asta de Paste, mai mult de 90 nu te costa, poate mai putin, pe o colega a costat-o 70 lei.

| мἷђᾄἔłᾄ explică (pentru whatevernvm):

Dar acum îţi merge bine, nu?

| whatevernvm a răspuns (pentru мἷђᾄἔłᾄ):

Da, merge bine avand in vedere ca nu imi mai mergea de loc, acum merge normal.

| мἷђᾄἔłᾄ explică (pentru whatevernvm):

Nici al meu nu mai merge deloc crying. Trebuie să merg să il fac şi să imi iau şi carcasă. sad

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Nu inteleg de ce nu te duci pur si simplu la firma si ii intrebi.

| LazyJohnny a răspuns:

Mi-am reparat si eu touchscreen-ul la un Lg Kp 502 si m-a costat 80 lei.

| мἷђᾄἔłᾄ explică (pentru LazyJohnny):

şi eu am auzit tot cam aşa, dar. oare la Samsung e tot 80? Am o intrebare. acum îţi merge bine?