| Drunkenhearts a întrebat:

Am samsung 5230 si nu reusesc sa deschid capacul bateriei, cine stie cum se deschide(mai exact)? URGENT! Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Http://forum.softpedia.com/uploads2/15/anunturi_crop_medium_6972.jpg

impinse in sus de la safetica aia... fara sa tragi doar impinfi in sus putin apoi se ridica:D km asa trebuie... e cam ciudat de explicat:D

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trubuie sa ai mai multa indemanare

| vidiuta a răspuns:

Il trantesti de podea si cu siguranta se deschide.Am trecut printr-o experienta de genuu si de aceea te sfatuiesc sa incerci...