| Kapshunik a întrebat:

Am patat o haina de nuca verde si apoi am spalato in masina de spalat dar nu sa luat. Ce sa fac ca petele sa dispara? Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| DianaIstratii a răspuns:

Incerca cu sare de lamie sau cu otet...bafta!

4 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Daca este haina alba dai cu ACE daca nu este alba nu stiu dar nu-i da cu ACE ca se decoloreaza

| SEBASTIANDER a răspuns:

Pai daca e haina alba ar trebui cu ace sau vanish (mai probabil vanish) dar daca nu e alba fara ace (pericol de decolorare) iti sugerez ca cel mai bine e sa o dai cu vanish nu stiu cum te-ar ajuta otetu dar ma rog tu poti face ce vrei e decizia ta bafta sper ca se va duce

| Diana_2332 a răspuns:

Incearca cu Vanish!

| UngureanuFlorin a răspuns:

Speli cu otetwinking ai incercat?