| Bitzy a întrebat:

Am pus o intrebare pe TPU (acum doua zile) si nu am primit niciun raspuns! de c? De ce imi ignorati intrebarile? Majoritatea utilizatotilor stau doar pe "discuta"!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai un pic de răbdare, se va găsi cineva să-ți dea un răspuns.
Din câte văd eu la tine ai minim un răspuns la toate întrebările tale.
Pa, pa.

| mihaibrasov a răspuns:

Pai daca pui intrebari aiurea sau total neinteresante e problema ta, nu a noastra.

| Corina a răspuns:

Daca nu ai primit niciun raspuns, nu inseamna ca ti se ignora intrebarile, ci ca nimeni nu stie sa-ti raspunda. Cat priveste faptul ca majoritatea utilizatorilor stau doar pe "discuta", cum zici tu, e gresit. Daca te uiti mai atenta in stanga paginii, la Categorii, apar mult mai multi utilizatori pe "Adolescenti".

| magicianul19 a răspuns:

Ce intrebare ai pus? trimite-mi un mesaj

| TheTiger a răspuns:

Ma rog, pe discuta nu sta multi, si nu ti se ignora, numai ca ori nu stie sa iti raspunda, ori nu vad intrebarea.Asa mi se intampla si mie