| PapushaDeCristaL a întrebat:

Am vrut sa sterg o intrebare...am dat la contact si i-am trimis un mesaj ca as vrea sa sterg o intrebare acum cateva zile dar n-am primit niciun raspuns...nici macar email-uri. Dc?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Mai ai puţină răbdare! Uneori poate să dureze mai mult până ţi se răspunde.
Noi suntem mulţi, iar administratorul e unul singur.
Iar dacă nu vei primi un răspuns într-o săptămână, două, mai trimite un mesaj! Baftă!

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Rabdare draguto, rabdare happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca dureaza. termenul legal este de 30 de zile, nu te impacienta dupa cateva zile. De obicei, intrebarea se sterge mai repede, poate chiar in 10-15 zile, dar totusi mai dureaza, nu poate dura cateva zile.