| anonim_4396 a întrebat:

Doresc si eu un raspuns la urmatoarea intrebare :
Cum pot sterge intrebarile personale (atat cele cu raspuns cat mai ales cele la care nu am primit niciun raspuns din partea colectivitatii) de pe site-ul TPU?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

O poti raporta singura cu caracter irelevant si se sterge in jur de 10 minute sau poti da un mesaj adminilor completand urmatorul formular : http://www.tpu.ro/contact , dar asta poate dura mai mult.
Prima varianta e mai accesibila!
O zi buna! :)

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Trebuie sa trimiti un mesaj administratorilor site-ului si ei iti vor sterge intrebarile.

| anutza a răspuns:

Sunt două posibilități:
1. O raportezi.Sub ea sunt niste calificative. Apasa pe "irelevant"" si apoi pe "raporteaza".
2. Trimiti mesaj administratorilor sa o stearga