| Florinnaa a întrebat:

am repetat intrebarea asta, dar nu am gasit inca raspunsul bun.prietena mea mi-a povestit intr-o zi despre niste adolescenti sau copii ce erau naufragiati pe o mare sarata plina cu rechini.nu aveau nici mancare dar nici apa, asa ca unul cate unul a murit, ori de sete, ori de foame, ori pentru ca a innebunit.pana la urma nu stiu cine a supravietuit, ori o femeie ori un barbat.cine stie dau funda.straight face stiu doar ca era film, ori era ceva pe discovery...happy

3 răspunsuri:
| angelo200 a răspuns:

Da am vazut si eu ceva de genul asat tot pe discovery dar nu stiu daca este ce ai vazut tu.
pai in ce am vazut eu au supravietuit o fata si un baiat

| Anonym111 a răspuns:

Daca e ce cred eu... emisiunea este pe discovery channel si se numeste i shouldn`t be alive si cred ca este in fiecare joi la ora 23 00. sper ca te-am ajutat:*>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minte
!