| LoveMyTeddy a întrebat:

Mi-a povestit o prietena de un film de groaza dar nu mai stia cum se numeste:l
Era cu o femeie care se mutase intr-o casa veche cu baietelul ei si baietelul asta vedea o fantome, vorbea cu ele...
Si undeva intr-un beci al casei se tot juca copilul, si la un moment dat a "disparut". Adica el era acolo da' mama lui nu-l gasea. Si cand la cautata acolo nu stiu ce a facut de i-a blocat intrarea si ala a murit acolo.
Si mama lui la gasit pana la urma si ea avea niste vise cum ca copiii care locuisera in casa aia erau batuti si legati de niste paturi ROZ.
Cine poate recunoaste filmul, va rog, mi se pare tare dar nu stiu cum se numeste...big grin

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

El orfanato(The Orphanage)
http://www.youtube.com/watch?v=oXfHOY3CC0g

1 răspuns:
| maria99999 a răspuns:

Vizionare placuta!