| RecycleBin a întrebat:

Am si eu mare nevoie de un dialog/replici cunoscute deoarece particip la un concurs, a carui o proba consta intr-un talent.Sincer nu am gasit niciun "talent" si m-am gandit ca as putea eu si partenerul meu sa spunem cateva replici dintr-o piesa de teatru cunoscuta sau ceva de genul.Problema e ca nu avem nici-o idee si va rog daca stiti piese sau replici, v-as fi recunoscatoare.Multumesc frumos!

1 răspuns:
| ๓єllเครtคг a răspuns:

Buna!
Pai ati putea juca piese de teatru din Caragiale, foarte comic si frumos; ati putea canta ceva; ati putea dansa; ati putea face miscari uluitoare de gimnastica! ( daca va pricepeti). Sunt multe lucruri de facut, trebuie doar sa va organizati! Apropo, daca va place limba franceza, ati putea concurs cu piesa : Romeo et Julieta Parodie. Este o piesa frumoasa, amuzanta si de efect.
Mult succes la concursul ce va urma!