| andreeaoana99 a întrebat:

Bunahappy La ora de romana, profa ne pune pe fiecare sa spunem o poezie sau sa facem o piesa de teatru.
As dori sa fac si eu teatru, dar nu am gasit nici unul care sa nu fie facut deja de alti copii.
Dati'mi va rog niste nume de piese de teatru mai putin cunoscute, scurte de maxim 15min.
Nu uitati ceva mai putin cunoscut pentru ca alea mai de succes au fost facute.
FUNDA!

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Numai bine iti dau una foarte usoara si foarte amuzanta se numeste Fife o'clock de Ion Luc Caragiale, sper sa iti fie de folos:FUNDApuppy dog eyes:*