| Andrreeubehs a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat, ieri seara ma jucam adv si prov, cu niste colegi. si uniul dintre ei mi. a dat o provocare mai obscena sa trimit mass, si am trimis, mama unei colege l. a primit si eu am crezut ca este colega mea X p id mamei ei, dar nu a fost asa, eu am vb urat. adica cum vb si cu ceilalti colegi cu „ dracu „ si etc. Acum colega mea X nu mai vrea sa vb cu mine s nici nu ma baga in seama. Ce s fac?! Am incercat sa ii explic dar nu intelegecrying((HELP ME! FUNDAcrying(

Răspuns Câştigător
| lol1232 a răspuns:

Incearca de 1001 de ori sa ii explici pana te crede pentru ca nu poate sa ramana asa sspune prietenilor tai sa ii explice prietenei tale cum sta treaba multa bafta si sa imi trimiti mesaj as vrea sa stiu daca te crede sper din suflet ca da dabia astept sa aud vesti de la tine bafta!

8 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Deci numai vorbeste cu tine din cauza unui mass? AHAHA laughing si daca maicasa era pe id ei care-i problema? crede ca fisa va ramane mereu copila mamii, ea nu stie ca fisa stie prostii care-i faza laughing

| rosto a răspuns:

Dar maica-sa nu a mai auzit/citit prostii? Dar numai cuvantul ala, "dracu'" l-ai folosit sau si altceva? Ca nu pare plauzibil ca mama-sa aia sa fi facut asa urat numai din cauza asta.

| VictorRecords a răspuns:

Mama ce drama existentiala, ce problema grozava!

| Hehehegirlyyynnss a răspuns:

Hey. Stiu ce trebuie sa faci: ignor-o, la fel cu te ignora si ea pe tine. Ai sa vezi: cu timpul, ea o sa isi dea seama ca a gresit si te va ierta. Timpul iarta tot. Funda?happy

| pretzel a răspuns:

Zii ca ti a spart cineva parola si a vb urat cu toti din lista ta doar ca fara colegi(ca sa nu ii intrebe) zii ceva de rude sau alti prieteni...nu stii cine a spart parola si stiu ca nu e frumos sa minti dar niste minciiuni nevinovate care nu fac rau nimanui nu su t interzise pentru a ti recupera prietenii:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of ce intrebare tampita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpo! eu zic sa-i dai o mica atentsie [ un bibelou, un ursulet ] etc...pe care sa scriii un biletsel cerandu-tsi scuze si sa-i explici.asa poate il va citi tot si poate v-a intselege :*... sper sa mearga!

| SupradozaDeVise_9150 a răspuns:

Explica'i frumos ca a fost DOAR o provocare si bineinteles o greseala. cereti scuze si daca nu vrea sa te creada asta e =)