| crazygirlyo a întrebat:

am si eu nevoie urgenta de un curieri rapid sad. un numar ceva? preturi? in cat timp se poate trimite coletul? si nu in ultimul rand exista si curieri rapizi care lucreaza si in weekend? happy dau fundita la cel mai de folos raspuns, multumesc!

Răspuns Câştigător
| jonny_2743 a răspuns:

Fan curier sau urgent curier i cei mai buni...lucreaza si in weekend.nr lor il gasiti pe site, cauti pe google ce curier vrei si iti arata si nr.in 24 de ore se face tranzactia.bafta