| haladin58 a întrebat:

Salut, există vreun serviciu de curierat care nu necesită plata cu cardul pentru a trimite un colet? Nu am un card, vreau să plătesc curierul când vine să ia coletul. Am nevoie de răspuns rapid plss

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Toaqte firmele de curierat accepta si plata cash. Eu folosesc FanCourier, GLS, Cargus, si inca una pe care nu mi-o amintesc momentan. Platesc doar cash.

| haladin58 explică (pentru Salontanul):

Am încercat să trimit cu cargus dar nu am avut altă opțiune înafară de a plăti cu cardul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai toate firmele de curierat accepta si plata cash

| mihai69 a răspuns:

Confirm. Toate. Inclusiv Poșta Română.

| Brizbriz a răspuns:

TOATE
ce crezi tu? ca toti au carduri? sau ca toti care au, le si folosesc?
sunt FOARTE multi care efectiv, dupa ce le intra salariu se duc si il scot pe tot, chiar nu ai vazut niciodata o coada lunga la bancomat in zi de salariu?
pur si simplu ideea de plati cu, cardul e prea mult pentru ei

| DraganAlexandru a răspuns:

Salut,

Recomand aceasta firma pentru curierat national si international ->
https://tinyurl.com/transport-international