| lollaXlolly a întrebat:

am si eu o intrebare: am un telefon Samsung Corby si este cu touch-screem dar cand vreau sa apas pe ecran imi merge doar cu degetele si nu ca si alte telefoane ca merge cu unghia sau cu alte lucruri. Daca este o problema de la reglarea telefonului va roooog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| Justmeandmysmile a răspuns:

Nu este nicio problema. Telefonul acesta n-a fost crat pentru tastarea cu unghia sau cu betigasul(altfel primeai unul). CRede-ma stiu, ca si la fostul meu telefon Samsung Diva era la fel si ca meniu si toate cele sunt identice. Acum de exemplu pe noul meu telefon, Htc cha cha merge, na depinde de telefon.

2 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Touch-screen*.

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Am si eu Samsung corby pe rozbig grin. Nu este o dereglare, nici la mine nu merge. Nu- ti fa griji.