| Dede_8276 a întrebat:

am o intrebare tot legata de telefoane ...am vrut sa-mi cumpar samsung corby deoarece mi s-a spus ca are touch-ul cel mai bun.dar eu as vrea samsung 5260 pentru ca are camera mai mare.dar pana la urma.chiar daca vreau camera mare nu se va strica touch-ul mai repede ca la corby?

1 răspuns:
| wizopo2 a răspuns:

Nu prea sunt mari diferente, dar la s5260 touch-ul e rezistiv, merge mai greu dar se zgarie mai putin. La Corby, am si eu unul, merge cam la fel ca la s5260 si touch-ul nu e cel mai fenomenal. Oricum Corby e mai mult luat dupa forma sa mai frumoasa, dar S5260-ul este mai performant. Eu te-as sfatui S5260, dar ar merge si Corby. Cum preferi tu. Succes!