| HeadShot12 a întrebat:

Ma gandeam sa fac niste farse parintilor mei... aveti cateva idei?(farse ce se pot face in casa, nu farse gen:"mama sunt la spital")

Răspuns Câştigător
| Georgescu_Radu_1997 a răspuns:

Lipeste slapii de podea. E cam dureroasa!

4 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Suna-i la 12 noaptea cand dorm si date drept cineva laughing

| Patrisia14 a răspuns:

O suni pe mama ta cand e la serviciu si ii spui : Maammmaa au venit hotiii si au furat totul din casa cat timp am fost in oras!

Sau o suni si vorbesti asa moale si neclar si ii spui : Mama am ajuns in coma alcollica la spital

Ii suni cand esti afara din casa in parc sau undeva si le spui mama ma urmareste un om si nu ma lasa sa fug acasa

Sau te pui pe jos cand vine de la lucru si te faci cu kechup si spui ca m-a batut fratele meu daca nu ai ii spui ca hotii care au intrat in casa si au furat banii.