| adrianboss2011 a întrebat:

Sall imi da si mie cineva niste idei de farse mersi mult. Funda

Răspuns Câştigător
| xAimeeRO a răspuns:

Pai...pune niste bile pe jos sa alunece scrie pe perete baga pamant in cafea sau o farsa la telefon este mereu binevenita nu?

1 răspuns:
| Dee_9331 a răspuns:

In timpul scolii poti sa dai cu branza topita sau lapte pe tabla(nu o sa mai scrie), pune ace pe scaune, daca in orasul tau exista semafoare cu buton lipeste o pioneza acolo. Mai cauta si pe youtube happy astea care ti le-am zis le-am practicat eu big grin. Si ce a zis cea de mai jos faza cu telefonul vezi sa nu ai ghinionu sa suni un politist. Noroc!