| Mariadcd a întrebat:

Buna,

Am si eu o intrebare cine ma poate ajuta.

Am ajuns la 10 k de urmaritorii pe tik tok de cateva luni bune.

De atunci nu mi se mai adauga nici un urmaritor... ce trebuie activat sau ce nu fac eu bine de numai creste contul meu.

Zilnic vad f.multi oameni dau urmarire la contul meu dar nu se adauga la urmaritori.

Mentionez ca public zilnic.

Multumesc frumos pentru. eventualele raspunsuri.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deeabubu0409 a răspuns:

Cel mai probabil ori pe o parte da fllw pe cealaltă unfllw ori ai abia 10.008 spre ex și pana la 10.999 mai ai

| Mariadcd explică (pentru deeabubu0409):

Si ce trebuie sa fac daca o parte da fllw( nu ma pricep) si cealalta unfllw?

Va multumesc f.mult pentru. eventualul ajutor