| FacebookProblemFound a întrebat:

Am o problema in ceea ce priveste Facebok.Mie nu mai imi arata urmaritorii la informatii despre mine in partea stanga a profilului ci doar la setari la sectiunea 'Urmaritori'si la prieteni sectiunea 'Adaugati >>recent---Urmaritori'.Mentionez faptul ca nici altora nu pot sa le vad urmaritorii doar acelora pe care nu ii am la prieteni si inca ceva... Ceilalti pot sa vada cati urmaritori am eu. doar la mine e problema..Astept raspunsuri..Multumesc!

1 răspuns:
| harme26 a răspuns:

De la setari pune sa iti evidentieze informatiile care vrei tu, iar dupa pot vedea ai altii si tu.