| danaalexandra00 a întrebat:

am si eu o intrebare: ziua prietenului meu este miercuri, implineste 16 ani si trebuie sa. i iau cadou, mai are si un frate geaman caruia de asemenea trebuie sa. i cumpar ceva. problema este ca nu stiu ce sa le cumpar, nu prea am idei, daca puteti sa-mi sugerati cate ceva pentru amandoi:d

Răspuns Câştigător
| Deealovestpu a răspuns:

Observ ca ai primit multe sugestii, dar eu ti-as sugera sa le iei ceva identic amandurora dar prietenului tau ceva in plus, mai special

7 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Le poti cumpara la amandoi cate'o acadea :d

| SimonneBX a răspuns:

In mod sigur trebuie sa le iei la fel pentru amandoi, ai putea sa le dai 2 esarfe, sau 2 palarii de marinari ca tot e vara, un parfum la fiecare daa nu prea tarewinking, 2 camasi de vara una pe o noanta si una pe alta, poate ceasuri...
Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Anonymus3000 a răspuns:

Pai cam ce le place? Iale ceva ce sa ii reprezinte de exemplu daca iubitului tau ii place fotbalul iai o minge sau un prosop cu echipa preferata ( asta mi-a venit in minte laughing ) intelegi?

| alintush15 a răspuns:

Pai depinde de ce iai cadonat pina acum__deci eu te-as sfatui sai cadonezi prietenului o rama cu poza voatstra comuna__un ceas un albom cu poze o brata de argint aur(depinde de suma pe care o ai) un portofel cu ceva bani__cit despre fratele lui pai o iedee ar fi un suvenir daca fumeaza o scrumiera pentru tigari o cana mai deosebina___sau daca se ocupa cu sportul cumparai de ex: o minge o medalie sau un trofeu cu inscripiti cel mai bun campion sau ceva de genu___chiar nu stiu _sper ca ti-am fost de ajutor :*:*:*___pa pa a si apropo la multi ani omagiatilor!

| Sheisshe a răspuns:

Pai pentru iubitul tau:o poza inramata cu voi 2 si ceva gen un parfum de la avon
pentru fracs`u:nu prea am ideilaughingtot ceva gen parfum
scuzeblushing
succeswinking

Răspuns utilizator avertizat