| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mare problema. parul meu este un santen intredeschis si nu a mai fost vopsit. As vrea sa ajung bruneta, dar fara vopsele indiferent daca sunt naturale sau nu. ochii mei sunt caprui si as vrea sa-i fac albastri am vazut pe internet - o fata spuena cum ca exista o planta toxica care poate schimba culoarea ochilor. As vrea tare mult sa ajung bruneta si sa am ochii albastri deci daca stie cineva ceva va rog mult sa ma ajutati:X multumesc

2 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Nu prea exista straight face

| Fiction a răspuns:

Nu este bine sa incerci sa schimi culorile ochilor sau a parului. Cei bogati folosesc lentile de contact.

Întrebări recente