| erabianleonard a întrebat:

Am ochii caprui si astazi in oglinda am vazut ca pe marginea aia rotunda a ochiului este un albastru mai inchis. Se poate schimba culoarea ochilor sau daca nu de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Da, se poate schimba culoarea ochilor. Dar nu chiar așa ușor. Se întâmplă 1 la 1000. Poate tu ești unul din acele cazuri mai speciale. big grin Eu m-aș bucura foarte tare să mi se schimbe acum culoarea ochilor. Mai ales să se facă albaștrii. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu cred ca se poate schimba chiar asa.
http://www.sfatulmedicului.ro/......re-ochilor
Sau doar prin operatie.
http://www.perfecte.ro/......video.html
Te pup!

| erabianleonard explică (pentru anonim_4396):

Nu ma droghez sau beau, e un albastru si se vede bine.

| 4343gddhkied a răspuns:

Da se poate schimba culoarea ochilor

| 33stefy21 a răspuns:

Da se poate schimba culoarea ochilor