| pupuproblema a întrebat:

am si eu o mica problema noaptea ma culc ffffoarte tarziu si nu stiu de ce ma trezesc la maxim 9 si nu dorm ziua dar inainte ora 12 noaptea nu pot adormi in unele zile chiar mai tarziu si eu chiar vreau sa adorm devreme pentru ca trebuie! 1Nu prea am probleme la care sa gandesc intr-una....va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pai incearca deocamdata pe la un 23 sa te culci, nu poti cobori deodata la 22.Inainte de culcare citeste ceva.Astfel iti vei obosi ochii si te va lua un somn instantaneu.Bafta! happy

| Chrischan a răspuns:

Daca te joci la calculator imi explic asta si este normal dar asa normal + ca n-ai probleme la care sa te gandestii mult incearca sa te culci din ce in ce mai devreme nu mult 10-20min in minus pana la urma vei reusi