| JustVlad_3436 a întrebat:

Am o problema la tipul de telefon BlackBerry curve 8520..cand accesez youtube (atat site-ul cat si pe player) mi se opreste routerul si trebuie sa astept vreo 5 minute sa se porneasca iar (fiind conectat la WiFi)..si nu imi merge sa vad niciun video :s. vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| subzero00ro a răspuns:

Da reset la setarile de retea din telefon, sau reseteaza routerul
una din 2 va merge happy

4 răspunsuri:
| RazviRaz a răspuns:

Resofteaza-l! Fa-i upgrade, e foarte simplu! Intra pe siteul BlackBerry, ia-ti programul pentru PC si fa-i upgrade! Spor la treaba

| JustVlad_3436 explică (pentru RazviRaz):

Am incercat..am si upgradat, am si downgradat..nu mere nimic happy

| RazviRaz a răspuns (pentru JustVlad_3436):

Ai incercat la un alt router?

| JustVlad_3436 explică (pentru RazviRaz):

Da...niciunul nu merge. asta e.