| noName_2807 a întrebat:

Am si eu o problema! Cand vreau sa dau un raspuns pe TPU imi apare srisul acestatongueentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Buna,noName!
Nu ti-ai confirmat inregistrarea pe TPU.Du-te in emailul tau si cauta bine atat in Imbox, cat si in Spam un mesaj de confirmare de la echipa TPU.Il confirmi cu un singur click.Atunci vei putea raspunde fara probleme.
Bye!

| Vasya a răspuns:

Pai uite ce trebuie sa faci:
1) Intra pe mailul pe care ti-ai facut cont;
2) Dai la "Spam";
3) Da click pe mesajul de la "Toti Pentru Unul"
4) da-i clik pe site-ul care e scris
5) Distractie placuta pe site?
fundita?batting eyelashes

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Iti scrii e-mailu cu parola si gata tongue

| Reny a răspuns:

Buna,
pai trebuie sa intri in mail si sa citesti mail-ul de la TPU, apoi in el va scrie sa dai click undeva ca sa confirmi adresa. Dupa aceea cred ca va fi ok
Pupici:*

| monibarbi10 a răspuns:

Poi trebuie sa intri pe imeilul care la-i bagat la adresa si sa confirmi ce zice acol si mie mi s-a intamplat acest lucru si daca am intrat pe imeil am putut sa ma raspund la intrebari. funda pzzzcrying.

| Al3csik a răspuns:

Asa imi da si mie, confirimi de 2, 3 ori

| razzor23 a răspuns:

Pai cand ti-ai facut cont pe acest site ti-s-a trimis un e-mail de confirmare a adresei de email(banuiesc ca la idul de mess),intri in email si vezi ca are un link email-ul, da pe el click pe link si iti va arata el, si gata(posibil ca email-ul sa nu fie in "inbox" ci in"spam")sper ca am fost de folos