| ema_6459 a întrebat:

Cand vreau sa dau un raspuns imi apare asta :
,, Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici,,

de ce?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru ca inca nu ai confirmat adresa de mail. Cauta un mesaj de la Echipa TPU in Inbox si in Spam! Dupa ce iti vei confirma adresa, in cateva ore vei putea sa raspunzi fara probleme la intrebari. Succes! Numai bine!

| Anastasiaa a răspuns:

Nu ti-ai activat contul; intra pe e-mail si citeste e-mailurile trimise de la tpu.ro :*