| DianaIstratii a întrebat:

Am o mica problema, cind vreau sa raspund la intrebarile de pe TPU.ro nu pot...imi apare astfel,, Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici" Ma poate ajuta cineva?
crying

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Da clic, unde ti se cere, iar dupa va trebui sa-ti confirmi adresa de mail. Cauta un mesaj de la Echipa TPU in Inbox si in Spam! Dupa ce iti vei confirma adresa, in cateva ore vei putea sa raspunzi linistit/a.
Succes! Numai bine!

8 răspunsuri:
| Dedeutza2o1o a răspuns:

Pai o sa primesti un mail pe id care l-ai folosit pentru contul de pe TPU si acolo o sa fie un site si trebuie sa dai pe el ca sa confirmi ca este email-ul tau.

| r2d2 a răspuns:

Delogeaza-te si logeaza-te la loc happy acceasi problema am avut-o si eu. Good luck, sper sa mearga!

| showtime1 a răspuns:

Daca iti da sa retrimiti email-ul, atunci fa-o. Daca in continuare iti da acelasi mesaj, eu mi-as face un cont noubig grin

| DianaIstratii explică:

Fg

| DianaIstratii explică:

big hug Multumesc mult!

| IIOverII a răspuns:

Pai iti trimite pe mail. Iar tu trebuie sa til activezi dand click pe siteul care ti-l trimite.

| catiy100 a răspuns:

Da, pentru ca nu esti logata. scrie-ti adresa de mess si parola si atunci vei putea

| dobre a răspuns:

Poi, apasa unde scrie "click aici' si vezi ca o sa-ti trimita un mesaj, cu o adresa. apasi pe ea si astepti, apoi intri pe TPU si vezi ce ai rezolvat. sper ca te-am ajutat. Funda?