| nonameih0000 a întrebat:

Pe acest site, cand vreau sa dau un raspuns si sunt logat imi scrie asa :
Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro. cum se confirmabig grin?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In data cand te-ai inregistrat prima oara pe TPU ai primit un mesaj, in contul de email indicat la inregistrare, prin care ti se cerea sa confirmi inregistrarea dand clic in locul indicat din mesajul respectiv. Daca n-ai facut asta atunci, va trebui sa cauti mesajul respectiv in contul de email, sa-l deschizi si sa dai clic in locul indicat. S-ar putea ca mesajul sa fi ajuns si in Spam sau in Trash. Succes si numai bine!

| Gândac a răspuns:

Pai, daca am inteles la ce te referi : ai primit un mail de la cei de la TPU prin care sa confirmi ca este al tau id-ul.
Tu trebuie sa intri acolo si sa dai click pe un link care te va duce spre confirmare.
Sau poate nu esti logat si trebuie sa scrii id-ul si parola.
O seara buna! >big grin

| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Dai la Spam si cauta unde e TotiPentruUnu.ro --Confirmare adresa de e-mail!

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Intri pe inbox sau spam si apare un link si dai click acolo

| lolly_3072 a răspuns:

Intra pe e-mai si iti scrie acolo"Apasa aici ca sa confirmi adresa de e-mail". si gata.big grin

| Andr3yCzz a răspuns:

Scrie adresa de email acolo si apoi intra pe ea(email) si confirm-o... dai click pe linkul de acolo! (din e-mail)

| NoAntidote a răspuns:

Intra pe e`mailul pe care ti-ai facut cont pe acest site! si iti arata acolo ce anume trebuie sa faci!happy

| RaZzzWaNnn a răspuns:

Pai trebuie sa primesti un mail de la TPU in care ai un link... apesi pe el si iti activeaza confrma activarea contului

| kevin1399 a răspuns:

Pai confirmi adresa la login. Daca nu ai te inregistrezi!