| yssa a întrebat:

Buna am si eu o >problemabig grin< cand dau click pe un link imi apare :

windows cannot file [linkul]. Make sure you type the name correcty, and then try again. To search for file Start button, and then click Search

ce sa fac sa nu mai apara asa?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://support.mozilla.com/......lt+browser
Incearca asta, sa fac firefox ca default browser si o sa-ti meargawinking

| Floreenofficial a răspuns:

Aveam si eu problema aceasta.probabil ai un browser mai vechi (neinnoit), ia-ti unul mai nou, sau poate internet explorerul e virusat. sad

| yssa explică:

App pana azi imi mergebig grin