| Dididss a întrebat:

Am si eu o problema...sad. La messenger cand vreau sa imi citesc email-urile imi intra in google chrome si mi se blocheaza. Eu vreau sa imi intre direct in internet explorer.Va rog ajutati-ma. Cel mai bun raspuns primeste o fundita kiss!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe Internet Explorer ->Instrumente ->Optiuni Internet ->in fereastra deschisa da click pe ->Programe (sus) ->si in prima linia ai ->Browser web implicit ->Bifeaza ->click pe -> Stabilire ca implicit ->click jos pe-> Se aplica si OK. Vezi si foto : http://i.imgur.com/TpQfO.jpg da un restart la pc!
Acum e-mailurile tale se vor deschide in Internet Exlorer!
Bafta!

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Selecteaza Internet explorer ca default browser.

| IancuSilviu a răspuns:

Intri in explorer scrii yahoo.com si iti verifici mailu.

| NAMOLOS a răspuns:

Evita sa folosesti IE, mergi cat se poate pe mozilla!

| ysi a răspuns:

Copiaza si intra pe internet explorer

Întrebări recente