| Tobeornottobe a întrebat:

Cum fac sa mi se deschida cand vreau sa mi citesc e`mailu` sa nu se mai deschida prin Internet Explorer. vreau sa se deschida direct in Google Chrome. si de exemplu cand vreau sa intru pe un hi5 dupa messenger. dau click si se deschide prin Internet Explorer...eu vreau direct prin Google Chrome.cum sa fac? explicati mi va rog sad va pup.

3 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Intri la optiuni si alegi ca Chrome sa fie browserul prestabilit.
Sper sa mearga. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa raspund daca habar-n-am

| klaw3 a răspuns:

Pt mail ca sa ti se deschida in Google Chrome eu am un buton la tastatura si imi intra direct dar la hi5 dupa mess nu stiu ce sa-ti zic pentru ca asta mi se intampla si mie. Sper ca ti-am fost de folos!