| CroitoruOctavian1951 a întrebat:

La pornire pe messenger apare "Internal error nr. 502".
Deschid email-ul si am probleme cu a le vizualiza (apar greu email-urile, sau nu mai vor sa apara). Am facut de 2 ori dezinstalarea si instalarea yahoo messenger insa am aceeasi problema. Folosesc Google chrome si Internet explorer. Pentru messenger de baza este Internet explorer. Va rog sa-mi spuneti cum sa procedez mai ales ca nu sunt expert si nu cunosc prea bine termenii folositi de catre cei avizati. Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Tagaso a răspuns:

Setează Google Chrome ca browser implicit vezi ce se întâmplă