| Deeea_8899 a întrebat:

Am un ipod touch 8 GB il am de vreo 5 luni si are multe chestii oricum era gol si meniu l`am luat de pe net. si mutle programe prin care am incarcat muzica si poze pe el. are in el si YOUTUBE Google Mail ( multe din acestea ) dar internetu nu stiu cum sa il bag nu stiti cum sa fac? sau daca aveti si voi unul ce mai bagati pe el? prin ce programe si ce chestii noi mai sunt?

1 răspuns:
| mario_6601 a răspuns:

Sal din cate stiu eu sati activezi internetul pe telefon trebuie prima data sa ai activat wap ul. Poti suna operatorul de la reteaua pe care esti tu.Stii cumva unde poot descarca si eu cateva aplicatii pentru telefon merci