| LoooVe <3 a întrebat:

Am un mp3 de la sylvania ( smpk4049 ) de cateva zile. Azi am fost in oras si s-a descarcat, dar inainte de al descarca, nu mai puteam sa apas pe nimic, sa schimb ceva. Cand apasam pe o tasta, imi aparea pe ecran " hold" si nu puteam schimba nimic. in cartea utilizatorului nu scrie nimic. dati-mi cateva sfaturi va rog. crying

Răspuns Câştigător
| `KiddO` a răspuns:

laughing. Deci, eu am un mp4 si are un buton de "blocare" ca sa zic asa. Cum e la telefon "blocare taste". Probabil asta s-a intamplat si la tine happy.
P. S.: la mp4 cand e blocat apare "hold". happy