| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Am un Nokia 500 si nu stiu cum sa intru pe internetul de la Vodafone. Intra numai pe wi-fi si cand nu este nici un wi-fi imi spune ca nu se poate conecta.
Am internet si de la Vodafone, de la minute pachetul acela. Insa nu pot intra.
Ce pot face?
Multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite, a mai postat cineva ceva foarte asemanator si are raspuns castigator. Am facut exact ca acolo si acum merge. :)
http://www.tpu.ro/......um-fac-sa-
Enjoy!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Link-ul vad ca nu merge. laughing
in orice caz se suna la 444,
apesi dupa ce vorbeste tasta 6,
apoi 3.
si primesti mesaj cu, configurarea necesara, il salvezi. inchizi telefonul, il repornesti. apoi depinde de telefon poate trebuie setat ceva si din el, la Nokia 500 a trebuit.
so, enjoy again! laughing

| S1nT3t1C a răspuns:

Exact Nokia 500 am si eu de 2 luni.Recunosc ca nu prea i-am aflat toate tainel.dar dau asa o premiza. Poate iti trebuie MB pentru net.thinking nu stiu Eu l-am decodat iar pe Orange functioneaza chiar foarte bine si pe wi-fi si pe MB-iti din oferta. Sper sa te fi ajutat...dar nu cred ca te ajuta raspunsul meustraight face

| anonim_4396 explică (pentru S1nT3t1C):

Pai am MB, tocmai aceia de la Vodafone. eu il am din ianuarie. multumesc oricum pentru raspuns. happy