| LeonardoDiCapra a întrebat:

am un Samsung corby GT-S-3650 si vreau sa-l resoftez! cum pot face asta?
Mi-ar fi de ajutor niste pasi, sau linkuri!
Multumesc anticipat

vot+funda

Răspuns Câştigător
| pego a răspuns:

Pai trebuie sa mergi cu el la un centru de teleoane si til resofteaza acolo, insa nu stiu cat costa big grin

| LeonardoDiCapra explică (pentru pego):

El este inca in garantie, dar daca ma duc la Vodafone, de unde l-am luat, il trimit la Bucuresti, caci l-am comandat de pe net!
Treaba e ca sunt din Timisoara, iar asta ar inseamna ca stau cu telefonul la reparat timp de 1 luna pentru a mi-l aduce din nou cum era? Am mai patit asa, de aceea vroiam sa o fac eu acasa!

3 răspunsuri:
| pego a răspuns:

Pai oricum acasa nu poti sa il resoftezisad